Látka Abitex Smart melange je nehořlavá kontraktní čalounická tkanina navržená pro použití v interiérech s vysokými nároky na odolnost, bezpečnost a design.
Charakter a design látky
Smart Melange disponuje decentním vzhledem (melírovaný efekt), který dodává látce hloubku a zároveň decentní vizuální texturu. Povrch působí neutrálně a stylově, takže se látka dobře kombinuje s různými typy interiérových stylů.
Materiál a technické vlastnosti
Látka je složena z 77 % polyesteru s vodoodpudivou úpravou (water repellent), 7 % polyamidu a 16 % pryskyřice.
Využití v interiéru
Smart Melange je vhodná pro čalounění sedacího nábytku, židlí, lavic, křesel i panelů, ale stejně dobře funguje i na dekorativní a designové prvky v hotelových lobby, restauracích, kancelářích či rezidenčních prostorech.
Komfort, údržba a záruka
Povrch látky je příjemný na dotek a materiál je snadno udržovatelný — běžné nečistoty se odstraní vhodným čištěním dle pokynů výrobce.
Na látku se vztahuje 5 let záruka.
Kompletní návod k údržbě, technický list, vzorník barev, certifikace a další důležité podklady naleznete ve složce ke stažení.
| Složení | 77% Polyester, 7% Polyamid, 16% Pryskyřice |
|---|---|
| Barva | Hnědá |
| Vzhled látky | Strukturované |
| Vlastnosti | Akustické Nehořlavé (FR) Pratelné Pro námořní použití |
| Použití | Dekorační látka Čalounická látka |
| Šíře látky | 140 cm |
| Odolnost proti oděru | 50.000+ otáček |
| Gramáž | 301-450 g/m² |
| Kolekce látky | Smart melange |
| Péče a údržba | Návod k údržbě ke stažení Pratelné na 30 °C |
| Typ látky | Ostatní |
| Barevná stálost | 4/5 |
| Odolnost proti tření | 4/5 |
| Odolnost proti žmolkování | 4 |
| Země výroby | Itálie (IT) |
| Záruka | 5 let |
| Značka | Abitex |
Smart Velvet je odolná, nehořlavá a snadno udržovatelná látka pro lodě, restaurace a hotely, s jemným dotekem a elegantním vzhledem. Ideální pro chytrá a stylová řešení.
Látka Abitex Smart Melange (col. 603)
Smart melange 04431
Nehořlavá čalounická látka s jemnou strukturou z recyklovaného polyesteru a polyamidu, navržená pro vysokou odolnost, praktičnost a sofistikovaný vzhled.
![]()
Reálné odstíny se mohou mírně lišit v závislosti na konkrétní výrobní šarži a nastavení zobrazení na vašem monitoru.
Přejete si objednat nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat
Látka Abitex Smart melange je nehořlavá kontraktní čalounická tkanina navržená pro použití v interiérech s vysokými nároky na odolnost, bezpečnost a design.
Charakter a design látky
Smart Melange disponuje decentním vzhledem (melírovaný efekt), který dodává látce hloubku a zároveň decentní vizuální texturu. Povrch působí neutrálně a stylově, takže se látka dobře kombinuje s různými typy interiérových stylů.
Materiál a technické vlastnosti
Látka je složena z 77 % polyesteru s vodoodpudivou úpravou (water repellent), 7 % polyamidu a 16 % pryskyřice.
Využití v interiéru
Smart Melange je vhodná pro čalounění sedacího nábytku, židlí, lavic, křesel i panelů, ale stejně dobře funguje i na dekorativní a designové prvky v hotelových lobby, restauracích, kancelářích či rezidenčních prostorech.
Komfort, údržba a záruka
Povrch látky je příjemný na dotek a materiál je snadno udržovatelný — běžné nečistoty se odstraní vhodným čištěním dle pokynů výrobce.
Na látku se vztahuje 5 let záruka.
Kompletní návod k údržbě, technický list, vzorník barev, certifikace a další důležité podklady naleznete ve složce ke stažení.
Látka Abitex Smart melange je nehořlavá kontraktní čalounická tkanina navržená pro použití v interiérech s vysokými nároky na odolnost, bezpečnost a design.
Charakter a design látky
Smart Melange disponuje decentním vzhledem (melírovaný efekt), který dodává látce hloubku a zároveň decentní vizuální texturu. Povrch působí neutrálně a stylově, takže se látka dobře kombinuje s různými typy interiérových stylů.
Materiál a technické vlastnosti
Látka je složena z 77 % polyesteru s vodoodpudivou úpravou (water repellent), 7 % polyamidu a 16 % pryskyřice.
Využití v interiéru
Smart Melange je vhodná pro čalounění sedacího nábytku, židlí, lavic, křesel i panelů, ale stejně dobře funguje i na dekorativní a designové prvky v hotelových lobby, restauracích, kancelářích či rezidenčních prostorech.
Komfort, údržba a záruka
Povrch látky je příjemný na dotek a materiál je snadno udržovatelný — běžné nečistoty se odstraní vhodným čištěním dle pokynů výrobce.
Na látku se vztahuje 5 let záruka.
Kompletní návod k údržbě, technický list, vzorník barev, certifikace a další důležité podklady naleznete ve složce ke stažení.
| Složení | 77% Polyester, 7% Polyamid, 16% Pryskyřice |
|---|---|
| Barva | Hnědá |
| Vzhled látky | Strukturované |
| Vlastnosti | Akustické Nehořlavé (FR) Pratelné Pro námořní použití |
| Použití | Dekorační látka Čalounická látka |
| Šíře látky | 140 cm |
| Odolnost proti oděru | 50.000+ otáček |
| Gramáž | 301-450 g/m² |
| Kolekce látky | Smart melange |
| Péče a údržba | Návod k údržbě ke stažení Pratelné na 30 °C |
| Typ látky | Ostatní |
| Barevná stálost | 4/5 |
| Odolnost proti tření | 4/5 |
| Odolnost proti žmolkování | 4 |
| Země výroby | Itálie (IT) |
| Záruka | 5 let |
| Značka | Abitex |
Smart Velvet je odolná, nehořlavá a snadno udržovatelná látka pro lodě, restaurace a hotely, s jemným dotekem a elegantním vzhledem. Ideální pro chytrá a stylová řešení.
Ze stejné kolekce